Vi är Jobsafe

Marcus Justad
VD
Marcus.justad@jobsafe.se

Försäljning

Guian Mantilla
Försäljningschef
Guian.mantilla@jobsafe.se

Magnus Axell
Key Account Manager
Magnus.axell@jobsafe.se
+46 (0)73 522 75 52

Mattias Ene
Key Account Manager
Mattias.ene@jobsafe.se
+46 (0)73 522 75 51

Gramoz Krasniqi
Key Account Manager
gramoz.krasniqi@jobsafe.se
+46 (0)73 522 75 56

Fredrik Jansson
Regionsäljare
Fredrik.jansson@jobsafe.se
+46 (0)73 522 75 57

David Lividikos
Regionsäljare
david.lividikos@jobsafe.se
+46 (0)73 522 75 54

Fredrik Antfolk
Affärsutveckling

Marknad

Jacob Olofsson
Marknadschef
Jacob.olofsson@jobsafe.se

Utbildning

Peter Theorell
Utbildningschef
Peter.theorell@jobsafe.se

Victor Blomqvist
Utbildningskonsult
Victor.blomqvist@jobsafe.se

Customer Service

Madeleine Hagelbäck
Customer Succes Manager
Föräldraledig

info@jobsafe.se
Växelnummer: 08 704 00 00

När du vill

Utbilda dig när du vill på dygnet och i din egen takt

Digitala utbildningsbevis

I vår portal har du alltid tillgång till dina utbildningsbevis

Kostnadseffektivt

Minska produktionsbortfall genom att utbilda er personal löpande

Rådgivning

Certifierade rådgivare hjälper er att hålla koll på vad lagen säger

Vad säger våra kunder?

  • Det bästa med Jobsafes koncept är minskat produktionsbortfall, samt möjlighet till utbildning när det kräver en snabb hantering, utan att åsidosätta nivån på säkerhetsbiten.
    Hans-Åke Wennerstrand, KMA-Ansvarig

    Alviks Måleri
  • Alla våra medarbetare ska ha rätt kompetens för att kunna jobba säkert.  Med Jobsafes koncept kan vi säkerställa det utan att få onödiga störningar i produktionen. Det tycker vi är en utmärkt lösning
    Helèn Mejbert, Bravida Uppsala

    Bravida
  • Jobsafe erbjuder utbildningslösningar på webben med hög kvalitet vilket gör att våra medarbetare kan utbilda sig utan att det stör pågående arbete.
    Det sparar både tid och pengar vilket passar oss perfekt.
    H-P Hellgren, Sandå Umeå

    Sandå
jobSAFE is a registered trademark 2016 - Copyright jobSAFE AB - Webbyrå: Brandson AB i Stockholm